Endodoncja

ENDODONCJA

Jest działem stomatologii, który zajmuje się rozpoznawaniem oraz leczeniem chorób miazgi zębowej i tkanek okołowierzchołkowych. Metoda ta daje szanse na uratowanie zęba.

 

Młoda dziewczyna w czerwonej sukience jest w gabinecie dentystycznym
Obraz autorstwa ASphotofamily na Freepik

Szybko i bez bólu

Pacjenci, którzy trafiają z bólem są najczęściej poddawani leczeniu kanałowemu. Dlatego tak istotne jest, aby w pierwszej kolejności wyeliminować ból u pacjenta. Naszym priorytetem jest uratowanie zęba, dlatego dokładamy wszelkich starań i wykorzystujemy najnowocześniejsze metody dostępne na rynku aby uchronić ząb przed usunięciem. Ból zęba nie przejdzie sam i mimo stosowania nawet najsilniejszych środków przeciwbólowych wymagana będzie wizyta u stomatologa. Dlatego nie warto zwlekać i jak najszybciej udać się do nas. Podczas zabiegu zawsze stosowane jest znieczulenie oraz wykorzystywany jest  koferdam co daje gwarancję bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu.

Dla nas najważniejszy jest pacjent, dlatego z bólem zęba przyjmujemy poza kolejnością.

Już po pierwszej wizycie pacjent odczuwa ulgę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dobremu sprzętowi jesteśmy w stanie udzielić szybkiej pomocy (podając silne znieczulenie oraz oczyszczając zainfekowane kanały).

Posiadamy niezbędny sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie potrzebnych badań u nas w klinice.