Chirurgia stomatologiczna

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Nasza klinika oferuje usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej

Jest to dział stomatologii, który wymaga dużych umiejętności i doświadczenia lekarzy. Obejmuje zabiegi na terenie jamy ustnej, które w znaczny sposób mogą wpłynąć na późniejszy wygląd pacjenta. Wszystkie zabiegi chirurgiczne wykonywane w naszej klinice, od prostego usunięcia zęba po odbudowy implantologiczne, wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów.

Narzędzia chirurgiczne na stole
Obraz autorstwa jannoon028 na Freepik

Nasz personel posiada duże doświadczenie i wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej. Dzięki temu zabiegi wykonywane są z dużą dokładnością i precyzją. Zapewnia to pacjentom minimalizację stresu oraz wysoki komfort leczenia.
Jesteśmy w pełni świadomi jak wielkie obawy odczuwają pacjenci jeszcze przed przyjściem do gabinetu dentystycznego, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić, że w naszej klinice stosujemy znieczulenia, jakimi obecnie dysponuje współczesna stomatologia.

Ekstrakcje (usunięcie zębów)

Ekstrakcja to zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu zęba ze względu na nieodwracalne skutki. Jego wykonania podejmujemy się w ostateczności. Dzięki nowoczesnej technologii mamy możliwość uratowania wielu zębów, co dla Pacjenta jest o wiele bardziej korzystne niż ich usunięcie. Dbamy o to aby zabiegi realizowane w naszej klinice były zawsze przeprowadzane sprawnie, bezpiecznie i bezboleśnie.

Chirurgia implantologiczna

Chirurgia implantologiczna jest jest obecnie najlepszą i niezawodną metodą uzupełniania braków zębowych. Ze względu na precyzję wymaganą przy przeprowadzaniu tego typu zabiegów, wszelkie decyzje dotyczące leczenia podejmowane są w oparciu o indywidualny przypadek oraz pełne badania obrazowe.

Chirurgia periodontologiczna

chirurgia periodontologiczna to dziedzina stomatologii zajmująca się plastyką dziąseł. Problemy z dziąsłami w bardzo dużym stopniu przyczyniają się do uszkodzeń zębów, ale również znacznie wpływają na pogorszenie estetyki całego uśmiechu. Zabiegi związane z plastyką dziąseł wymagają ogromnej precyzji, gdyż są to zabiegi przeprowadzane na tkankach miękkich.