UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

 (52) 349 53 13

 stomedgabinet@stomed.eu

  • STO-MED od lat wysoka jakość usług i nowoczesny sprzęt
    STO-MED od lat wysoka jakość usług i nowoczesny sprzęt

Powszechnie znana jako leczenie kanałowe, które stosowane jest w przypadku bardzo zniszczonych przez próchnicę zębów oraz tych, które były wcześniej niewłaściwie leczone. Metoda ta daje jednak szanse na uratowanie zęba i nie trzeba go wówczas usuwać.

Szybko i bez bólu

Pacjenci, którzy trafiają z bólem są najczęściej poddawani leczeniu kanałowemu. Dlatego tak istotne jest, aby w pierwszej kolejności wyeliminować ból u pacjenta. Naszym priorytetem jest uratowanie zęba, dlatego dokładamy wszelkich starań i wykorzystujemy najnowocześniejsze metody dostępne na rynku aby uchronić ząb przed usunięciem. Ból zęba nie przejdzie sam i mimo stosowania nawet najsilniejszych środków przeciwbólowych wymagana będzie wizyta u stomatologa. Dlatego nie warto zwlekać i jak najszybciej udać się do nas. Podczas zabiegu zawsze stosowane jest znieczulenie oraz wykorzystywany jest  koferdam co daje gwarancję bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu.

 

Dla nas najważniejszy jest pacjent, dlatego z bólem zęba przyjmujemy poza kolejnością.

 

Już po pierwszej wizycie pacjent odczuwa ulgę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dobremu sprzętowi jesteśmy w stanie udzielić szybkiej pomocy (podając silne znieczulenie oraz oczyszczając zainfekowane kanały).


Posiadamy niezbędny sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie potrzebnych badań u nas w klinice.