UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

 (52) 349 53 13

 stomedgabinet@stomed.eu

  • STO-MED od lat wysoka jakość usług i nowoczesny sprzęt
    STO-MED od lat wysoka jakość usług i nowoczesny sprzęt

 

Nasza klinika oferuje usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Jest to dział stomatologii, który wymaga dużych umiejętności i doświadczenia lekarzy. Obejmuje zabiegi na terenie jamy ustnej, które w znaczny sposób mogą wpłynąć na późniejszy wygląd pacjenta. Wszystkie zabiegi chirurgiczne wykonywane w naszej klinice, od prostego usunięcia zęba po odbudowy implantologiczne, wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów.


Nasz personel posiada duże doświadczenie i wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej. Dzięki temu zabiegi wykonywane są z dużą dokładnością i precyzją. Zapewnia to pacjentom minimalizację stresu oraz wysoki komfort leczenia.
Jesteśmy w pełni świadomi jak wielkie obawy odczuwają pacjenci jeszcze przed przyjściem do gabinetu dentystycznego, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić, że w naszej klinice stosujemy znieczulenia, jakimi obecnie dysponuje współczesna stomatologia.


EKSTRAKCJE (USUNIĘCIE ZĘBÓW)


Ekstrakcja to zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu zęba ze względu na nieodwracalne skutki. Jego wykonania podejmujemy się w ostateczności. Dzięki nowoczesnej technologii mamy możliwość uratowania wielu zębów, co dla Pacjenta jest o wiele bardziej korzystne niż ich usunięcie. Dbamy o to aby zabiegi realizowane w naszej klinice były zawsze przeprowadzane sprawnie, bezpiecznie i bezboleśnie.

 

CHIRURGIA IMPLANTOLOGICZNA


Chirurgia implantologiczna jest jest obecnie najlepszą i niezawodną metodą uzupełniania braków zębowych. Ze względu na precyzję wymaganą przy przeprowadzaniu tego typu zabiegów, wszelkie decyzje dotyczące leczenia podejmowane są w oparciu o indywidualny przypadek oraz pełne badania obrazowe.

 

CHIRURGIA PERIODONTOLOGICZNA


Chirurgia periodontologiczna to dziedzina stomatologii zajmująca się plastyką dziąseł. Problemy z dziąsłami w bardzo dużym stopniu przyczyniają się do uszkodzeń zębów, ale również znacznie wpływają na pogorszenie estetyki całego uśmiechu. Zabiegi związane z plastyką dziąseł wymagają ogromnej precyzji, gdyż są to zabiegi przeprowadzane na tkankach miękkich.